fbpx

Jedinečné a české

Stylové ponožky s nápisem „nezůstanete sami“ na plosce jsme si nechali vyrobit na zakázku ve firmě Rotex v Třebíči, abychom jimi prezentovali náš hospic a z jejich charitativního prodeje získali další prostředky na provoz. Ponožky Hospice svatého Lazara pro nás navrhla Eva Chmelová.

Dárkový poukaz

Chcete-li potěšit stylovým „ponožkovým dárkem“, ale netroufáte si odhadnout, jaký vzor by se obdarovanému líbil, pořiďte mu Dárkový poukaz s tím, že ponožky si obdarovaný následně vybere podle svého vkusu.

Edice Valentýn

Limitovaná edice valentýnských ponožek se pro vás v Třebíči právě plete! Dorazit by do hospice měly na konci ledna. Pokud jste nedočkaví jako my a vyzvednete si ponožky osobně, je možné udělat nezávaznou předobjednávku. Pro předobjednávku nám napište na ponozky@hsl.cz, kde uveďte vaše jméno a poptávaný počet kusů (nikoli párů) od daného vzoru a velikosti (L, M). Jakmile nám ponožky dorazí, dáme balíček s vaší předobjednávkou stranou ještě předtím než se oficiálně objeví na e-shopu.

Jak ponožky pomáhají

Naše ponožky jsou navrženy tak, aby bylo možné jednotlivé vzory snadno kombinovat. Proto je prodáváme po kusech, nikoli po párech. Navíc žádná v pračce zatoulaná ponožka nemusí zůstat sama, ztracený kus si jednotlivě přikoupíte. 1 ponožka stojí 50 Kč (Edice Valentýn 70 Kč), pár vás tedy přijde na 100 Kč (resp. 140 Kč). Z této částky tvoří výrobní náklady asi 50 % ceny, zbývající částka putuje na podporu služeb našeho hospice, tedy na náročnou péči o nevyléčitelně nemocné. Jedná se tak o investici, která vám přinese radost hned dvakrát. Potěšíte se krásnými ponožkami a podpoříte dobrou věc.

Podívejte se, zamilujte se a vyberte sobě nebo svým přátelům.

×

Cart