Ponožky

jedinečné a české

Stylové ponožky s nápisem „nezůstanete sami“ na plosce jsme si nechali vyrobit na zakázku ve firmě Rotex v Třebíči, abychom jimi prezentovali náš hospic a z jejich charitativního prodeje získali další prostředky na provoz. Ponožky Hospice svatého Lazara pro nás navrhla Eva Chmelová.

Dárkový poukaz

Chcete-li potěšit stylovým „ponožkovým dárkem“, ale netroufáte si odhadnout, jaký vzor by se obdarovanému líbil, pořiďte mu Dárkový poukaz s tím, že ponožky si obdarovaný následně vybere podle svého vkusu.

NOVĚ: Výrobky

ručně vyrobené v Hospici svatého Lazara

V rámci ergoterapie u nás vyrábíme s pacienty různé milé drobnosti. Pokud to stav a nálada pacientů dovolí, můžou se přesunout z pokoje do naší „kuchyňky“, kde někdy kreativně tvoříme, někdy pečeme něco dobrého, poslechneme si příjemnou hudbu, zazpíváme si. Je to rozptýlení během dne, spojené s přátelským posezením. Hlavně to však přináší pacientům i nám, zaměstnancům či dobrovolníkům, radost. Radost, že výrobek někoho může potěšit, že vznikla krásná věc.

Tu radost a pohodu při vzniku výrobků přenášíme i k vám domů. Světlo, vůně a relaxace ať jsou pro vás dobrými společníky po celý podzim i zimu.

Naše ponožky jsou navrženy tak, aby bylo možné jednotlivé vzory snadno kombinovat. Proto je prodáváme po kusech, nikoli po párech. Navíc žádná v pračce zatoulaná ponožka nemusí zůstat sama, ztracený kus si jednotlivě přikoupíte.

Jak nákupem pomáháte?

1 ponožka stojí 70 Kč, pár vás tedy přijde na 140 Kč. Z této částky tvoří výrobní náklady asi 40 % ceny, zbývající částka putuje na podporu služeb našeho hospice, tedy na náročnou péči o nevyléčitelně nemocné. Jedná se tak o investici, která vám přinese radost hned dvakrát. Potěšíte se krásnými ponožkami a podpoříte dobrou věc. Tržba z prodeje našich rukodělných výrobků putuje na nákup dalších materiálů na vyrábění v hospici.