Ponožky

Stylové ponožky s nápisem „nezůstanete sami“ na plosce jsme si nechali vyrobit na zakázku ve firmě Rotex v Třebíči, abychom jimi prezentovali náš hospic a z jejich charitativního prodeje získali další prostředky na provoz. Ponožky Hospice svatého Lazara pro nás navrhla Eva Chmelová.

Dárkový poukaz

Chcete-li potěšit stylovým „ponožkovým dárkem“, ale netroufáte si odhadnout, jaký vzor by se obdarovanému líbil, pořiďte mu Dárkový poukaz s tím, že ponožky si obdarovaný následně vybere podle svého vkusu.

Naše ponožky jsou navrženy tak, aby bylo možné jednotlivé vzory snadno kombinovat. Proto je prodáváme po kusech, nikoli po párech. Navíc žádná v pračce zatoulaná ponožka nemusí zůstat sama, ztracený kus si jednotlivě přikoupíte.

Jak nákupem pomáháte?

1 ponožka stojí 70 Kč, pár vás tedy přijde na 140 Kč. Z této částky tvoří výrobní náklady asi 50 % ceny, zbývající částka putuje na podporu služeb našeho hospice, tedy na náročnou péči o nevyléčitelně nemocné. Jedná se tak o investici, která vám přinese radost hned dvakrát. Potěšíte se krásnými ponožkami a podpoříte dobrou věc.